Usługi

Warsztaty

Zapraszamy na warsztaty techniczne przygotowane z myślą o inżynierach. Warsztaty złożone są z prezentacji i części praktycznej, prowadzone są przez doświadczonych instruktorów CSH z wykorzystaniem sprzętu demonstracyjnego. Nie należy traktować warsztatów jako przygotowania do egzaminów certyfikacyjnych. W tym celu zapraszamy do udziału w autoryzowanych szkoleniach znajdujących się w naszej stałej ofercie.

Warsztaty są odpłatne, a w przypadku wspólnych inicjatyw z Cisco są współfinansowane i rejestrowane przez Cisco.

Szkolenia dedykowane

Zapraszamy także do udziału w szkoleniach dedykowanych, przygotowanych i poprowadzonych przez naszych trenerów w odpowiedzi na potrzeby przeszkolenia specjalistów z danej dziedziny. Po otrzymaniu wytycznych, pomagamy w przygotowaniu zakresu tematycznego kursów, sprecyzowaniu planu i poszczególnych zagadnień.
Zapytaj o szczegóły

Szkolenia u Klienta

Dla większej ilości osób, proponujemy szkolenia w siedzibie klienta, gwarantując niezmienną jakość kursów.
Zapytaj o szczegóły

Szkolenia na zamówienie

We współpracy z naszym zagranicznym Partnerem możemy pomóc zorganizować Państwu poprowadzenie dowolnego i niedostępnego w Polsce autoryzowanego szkolenia Cisco.
Zapytaj o szczegóły

Konsultacje

Do dyspozycji naszych Klientów są także trenerzy – wysokiej klasy specjaliści Cisco, zapraszamy do skorzystania z ich doświadczenia i wiedzy w formie konsultacji.

Wynajem sal

CSH mieści się w malowniczo usytuowanym nowoczesnym budynku na Żoliborzu, przy ul. Gwiaździstej 19. Dogodna lokalizacja w pięknym otoczeniu zielonej Kępy Potockiej stwarza sprzyjający nastrój do nauki. Budynek posiada własny parking.

Dysponujemy 7 salami szkoleniowymi z dostępem do Internetu o przepustowości 10 Mb (łącze nie jest dedykowane), wyposażonymi w odpowiednią ilość stanowisk komputerowych, tablice, rzutnik. Sale są przygotowane jako pomieszczenia laboratoryjne dla szkoleń, gdzie każdy uczestnik korzysta ze swojego zestawu komputerowego (ilość dostępnych stanowisk w zależności od wielkości sali). Wszystkie sale są klimatyzowane.

Cennik

  • Sala dla 8-10 osób/dzień
    • przy wynajmie na 1 dzień: 300 Euro (netto)
    • gdy wynajem na 2 dni lub więcej: 250 Euro (netto)
  • Sala duża dla 14-20 osób/dzień
    • przy wynajmie na 1 dzień: 600 Euro (netto)
    • gdy wynajem na 2 dni lub więcej: 550 Euro (netto)

Instalacja oprogramowania specjalistycznego – cena do ustalenia

Serwis kawowy, lunch – cena do ustalenia

W celu ustalenia terminów i uszczegółowienia warunków wynajmu sal prosimy o kontakt na adres school@csh.com.pl lub telefon +48 (22) 639 25 04

Dołącz do Nas...

i otrzymuj informacje o nowościach, gwarantowanych terminach szkoleń oraz promocjach!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera i informacji handlowych od Centrum Szkoleniowe Hector. Zgoda jest dobrowolna. Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych. Administratorem jest Centrum Szkoleniowe Hector Sp. z o.o.z siedzibą w Warszawie, ul. Gwiaździsta 19. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności.