Usługi

Warsztaty

Zapraszamy na warsztaty techniczne przygotowane z myślą o inżynierach. Warsztaty złożone są z prezentacji i części praktycznej, prowadzone są przez doświadczonych instruktorów CSH z wykorzystaniem sprzętu demonstracyjnego. Nie należy traktować warsztatów jako przygotowania do egzaminów certyfikacyjnych. W tym celu zapraszamy do udziału w autoryzowanych szkoleniach znajdujących się w naszej stałej ofercie.

Warsztaty są odpłatne, a w przypadku wspólnych inicjatyw z Cisco są współfinansowane i rejestrowane przez Cisco.

Szkolenia dedykowane

Zapraszamy także do udziału w szkoleniach dedykowanych, przygotowanych i poprowadzonych przez naszych trenerów w odpowiedzi na potrzeby przeszkolenia specjalistów z danej dziedziny. Po otrzymaniu wytycznych, pomagamy w przygotowaniu zakresu tematycznego kursów, sprecyzowaniu planu i poszczególnych zagadnień.
Zapytaj o szczegóły

Szkolenia u Klienta

Dla większej ilości osób, proponujemy szkolenia w siedzibie klienta, gwarantując niezmienną jakość kursów.
Zapytaj o szczegóły

Szkolenia na zamówienie

We współpracy z naszym zagranicznym Partnerem możemy pomóc zorganizować Państwu poprowadzenie dowolnego i niedostępnego w Polsce autoryzowanego szkolenia Cisco.
Zapytaj o szczegóły

Konsultacje

Do dyspozycji naszych Klientów są także trenerzy – wysokiej klasy specjaliści Cisco, zapraszamy do skorzystania z ich doświadczenia i wiedzy w formie konsultacji.

Wynajem sal

CSH mieści się w malowniczo usytuowanym nowoczesnym budynku na Żoliborzu, przy ul. Gwiaździstej 19. Dogodna lokalizacja w pięknym otoczeniu zielonej Kępy Potockiej stwarza sprzyjający nastrój do nauki. Budynek posiada własny parking.

Dysponujemy 7 salami szkoleniowymi z dostępem do Internetu o przepustowości 10 Mb (łącze nie jest dedykowane), wyposażonymi w odpowiednią ilość stanowisk komputerowych, tablice, rzutnik. Sale są przygotowane jako pomieszczenia laboratoryjne dla szkoleń, gdzie każdy uczestnik korzysta ze swojego zestawu komputerowego (ilość dostępnych stanowisk w zależności od wielkości sali). Wszystkie sale są klimatyzowane.

Cennik

  • Sala dla 8-10 osób/dzień
    • przy wynajmie na 1 dzień: 300 Euro (netto)
    • gdy wynajem na 2 dni lub więcej: 250 Euro (netto)
  • Sala duża dla 14-20 osób/dzień
    • przy wynajmie na 1 dzień: 600 Euro (netto)
    • gdy wynajem na 2 dni lub więcej: 550 Euro (netto)

Instalacja oprogramowania specjalistycznego – cena do ustalenia

Serwis kawowy, lunch – cena do ustalenia

W celu ustalenia terminów i uszczegółowienia warunków wynajmu sal prosimy o kontakt na adres school@csh.com.pl lub telefon +48 (22) 639 25 04