Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/csh/www3/wp-includes/post-template.php on line 284
Piotr Matusiak (CCSI #33705)Senior Consultant & Instructor

    Inżynier i konsultant sieciowy w Cisco Advanced Services oraz w Cisco AS Education. Od lat zajmuje się tematami związanymi z bezpieczeństwem infrastruktury sieciowej w oparciu o rozwiązania Cisco. Posiada duże doświadczenie w rozwiązaniach bezpieczeństwa w sektorze publicznym i w sieciach o dużym stopniu skomplikowania. W branży od 1999 roku, doświadczenie zdobywał u dużych integratorów sieciowych i w międzynarodowym banku. Jest posiadaczem certyfikacji CCDE #2015::1, CCIE #19860 (Security, R&S), C|EH, SFCE, posiada tytuł instruktora CCSI #33705 oraz prowadzi zaawansowane szkolenia przygotowujące do egzaminów certyfikacyjnych CCIE i CCDE.

    Dołącz do Nas...

    i otrzymuj informacje o nowościach, gwarantowanych terminach szkoleń oraz promocjach!

    Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera i informacji handlowych od Centrum Szkoleniowe Hector. Zgoda jest dobrowolna. Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych. Administratorem jest Centrum Szkoleniowe Hector Sp. z o.o.z siedzibą w Warszawie, ul. Gwiaździsta 19. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności.