Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/csh/www3/wp-includes/post-template.php on line 284
Jacek Olobry (CCSI #23290)Senior Instructor

    Instruktor z ponad 15-letnim stażem związanym z Centrum Szkoleniowym Hector od 2001 r. Posiada bardzo duże doświadczenie w projektowaniu, administrowaniu i obsłudze sieci IT. Główne zainteresowania zawodowe to projektowanie i implementacja sieci LAN/WAN, bezpieczeństwo sieci, rozwiązania z rodziny Collaboration. Specjalista w dziedzinie Telefonii IP, Videotelefoni IP, rozwiązań Voice over IP oraz technologii sieciowych Cisco.

    Dołącz do Nas...

    i otrzymuj informacje o nowościach, gwarantowanych terminach szkoleń oraz promocjach!

    Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera i informacji handlowych od Centrum Szkoleniowe Hector. Zgoda jest dobrowolna. Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych. Administratorem jest Centrum Szkoleniowe Hector Sp. z o.o.z siedzibą w Warszawie, ul. Gwiaździsta 19. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności.