Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/csh/www3/wp-includes/post-template.php on line 284
Adam Wrzoskowicz (CCSI #30424)Senior Instructor

    Doktor nauk technicznych w zakresie elektroniki (Instytut Podstawowych Problemów Techniki PAN). W Centrum Szkoleniowym Hector pracuję od 1997 r. Jego doświadczenie wykładowcy to bagatela 19 lat. Ogromne doświadczenie naukowo-badawcze zdobyte na Państwowej Akademii Nauk. Główne zainteresowania zawodowe to projektowanie i implementowanie systemów IT. Specjalista w dziedzinie Wireless/Mobility oraz Routing &Switching.

    Dołącz do Nas...

    i otrzymuj informacje o nowościach, gwarantowanych terminach szkoleń oraz promocjach!

    Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera i informacji handlowych od Centrum Szkoleniowe Hector. Zgoda jest dobrowolna. Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych. Administratorem jest Centrum Szkoleniowe Hector Sp. z o.o.z siedzibą w Warszawie, ul. Gwiaździsta 19. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności.