Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/csh/www3/wp-includes/post-template.php on line 284
Adam Bałaban (CCSI#33045)Senior Instructor

    Zaczyna jako asystent i wykładowca na wydziale Matematyki Informatyki i Mechaniki (MIM) Uniwersytetu Warszawskiego, gdzie przez 11 lat uczy m.in. technik programowania, systemów operacyjnych, specyfikacji formalnych. Prowadzi również zajęcia na innych uczelniach wyższych, takich jak Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych. W niedługim czasie rozpoczyna stałą współpracę z jednym z dystrybutorów oprogramowania gdzie zajmuje się wsparciem sprzedaży rozwiązań firmy IBM oraz bibliotek taśmowych ADIC. W szczególności, prowadzi szkolenia, konsultacje i wdrożenia oprogramowania IBM Tivoli Storage Manager. W trzy lata po obronie doktoratu udaje się na 2-letni kontrakt naukowy do Irlandii. Po powrocie do kraju rezygnuje z dalszej pracy naukowej i zatrudnia się w firmie realizującej outsourcing IT, gdzie zajmuje się wdrażaniem i wsparciem rozwiązań firmy Cisco. Po dwóch latach, już jako freelancer pracuje jako konsultant i rozpoczyna stałą współpracę z firmami szkoleniowymi oferującymi certyfikowane kursy firm IBM i Cisco. Obecnie specjalizuje się w rozwiązaniach Cisco Data Center – konsultuje, pomaga przy wdrożeniach i szkoli z produktów Cisco MDS, Cisco Nexus, Cisco UCS. Z tego zakresu, jako jedyna osoba zamieszkała w Polsce może pochwalić się certyfikatem CCIE Storage Networking. Jest również w posiadaniu wielu innych certyfikatów branżowych firm Cisco, IBM czy VM ware. Od ponad 20 lat w branży IT.

    Prywatnie uwielbia długie wędrówki górskie zarówno letnie jak i zimowe. Uprawia narciarstwo i żeglarstwo.

    Dołącz do Nas...

    i otrzymuj informacje o nowościach, gwarantowanych terminach szkoleń oraz promocjach!

    Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera i informacji handlowych od Centrum Szkoleniowe Hector. Zgoda jest dobrowolna. Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych. Administratorem jest Centrum Szkoleniowe Hector Sp. z o.o.z siedzibą w Warszawie, ul. Gwiaździsta 19. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności.