Nasi Partnerzy

Cisco

W 1998 roku Centrum Szkoleniowe Hector uzyskało status CLP – Certified Cisco Learning Partner. Certyfikacja ta, dała naszej firmie uprawnienia do prowadzenia autoryzowanych szkoleń Cisco Systems, niekwestionowanego światowego lidera w rozwiązaniach sieciowych.W 2011 roku, po zmianach programowych, CSH zmieniło status na Cisco Learning Partner Specialized.

Status CLP zobowiązuje firmę do utrzymywania wysokich standardów, oraz stawia wysokie wymagania w zakresie wyposażenia laboratorium sprzętowego, certyfikacji instruktorów – status CCSI, jak również jakości wynajmowanych sal. Szkolenia prowadzone przez CLP podlegają stałemu audytowi producenta i muszą osiągnąć ocenę minimum 4.25 w skali 1-5. Programy szkoleniowe i podręczniki opracowują bezpośrednio specjaliści Cisco Systems. Programy te są uaktualniane wraz z wprowadzaniem nowych wersji oprogramowani i rozwiązań sprzętowych na rynek. Daje to naszym klientom gwarancje uczestniczenia w szkoleniach najwyższej jakości, w możliwie najlepszy sposób przygotowujących do egzaminów certyfikacyjnych.

Pearson VUE

CS Hector posiada status PVTC – Autoryzowanego Centrum Testowego Person Vue, który daje uprawnienia do przeprowadzania egzaminów certyfikacyjnych Cisco Systems, jak także innych producentów. Dzięki temu zapewniamy kompleksową obsługą klienta, od doradztwa szkoleniowego, poprzez usługi szkoleniowe do egzaminów certyfikacyjnych. Pozytywny wynik egzaminu skutkuje przyznaniem tytułu autoryzowanego specjalisty. Wymogi do uzyskania certyfikacji są identyczne na całym świecie, a uzyskana w CSH certyfikacja honorowana jest na całym świecie.

Fast Lane

W celu zapewnienia naszym klientom pełnej oferty szkoleniowej Cisco Systems, w 2006 roku CSH podpisało umowę partnerską z firmą Fast Lane. Jest to firma działająca na rynkach międzynarodowych, jedna z największych firm szkoleniowych na świecie. Dzięki tej współpracy możemy zaoferować naszemu klientowi dowolne szkolenie z zakresu Cisco Systems, również z technologii absolutnie innowacyjnych na rynku Polskim. Szkolenia te przeprowadzamy w naszym Centrum, w przypadku, gdy liczba osób zainteresowanych wynosi minimum 6 osób. Dla pojedynczych osób organizujemy wyjazdy za granicę.

Arrow ECS

Centrum Szkoleniowe Arrow ECS Services Sp. z o.o. oferuje autoryzowane szkolenia VMware, Symantec, Citrix, Novell, EC-Council, F5 Networks i NetApp oraz jest partnerem edukacyjnym IBM, Oracle i EMC. W firmie Arrow ECS Services Sp z o.o. jest również zlokalizowane Oracle HUB (Oracle ISV Migration Center i Partner Academy), służące swoją pomocą partnerom Oracle.

Centrum szkoleniowe Arrow ECS Services na świecie jest cześcią Arrow Electronics Inc a w Europie należy do grupy firm Arrow ECS, działającej w Polsce, Anglii, Francji, krajach Beneluxu, Niemczech, Austrii, Danii, Norwegii, Szwecji, Szwajcarii, Finlandii, Czechach, na Węgrzech i w krajach bałtyckich.

Akra

AKRA GmbH powstała w 1999 roku w Hamburgu jako biuro doradztwa i do dziś jest zarządzana przez tych samych właścicieli. Jako dostawca usług IT z długoletnim doświadczeniem oferuje swoim klientom indywidualne rozwiązania, począwszy od tworzenia samego projektu, poprzez jego realizację, aż po finalną wersję

Od 2015 AKRA GmbH jest Autoryzowanym Partnerem Szkoleniowym firmy Docker Inc. i oferuje licencjonowane kursy i szkolenia, na życzenie także w siedzibie klienta. AKRA GmbH  jest uprawniona do wystawiania certyfikatów firmy Docker Inc.

Dołącz do Nas...

i otrzymuj informacje o nowościach, gwarantowanych terminach szkoleń oraz promocjach!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera i informacji handlowych od Centrum Szkoleniowe Hector. Zgoda jest dobrowolna. Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych. Administratorem jest Centrum Szkoleniowe Hector Sp. z o.o.z siedzibą w Warszawie, ul. Gwiaździsta 19. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności.