📢 Cisco ogłosiło zmiany w programie Cisco Learning Credits (CLC) – od 14.06.2021 r. nie będzie on kontynuowany na dotychczasowych zasadach.

Główna zmiana dotyczy wycofania możliwości opłacania kredytami (CLC) kursów realizowanych przez ośrodki szkoleniowe takie jak Hector Fast Lane Poland (status Cisco Platinum Learning Partner lub Cisco Learning Partner).

Więcej informacji o zmianach w programie można znaleźć na stronie: https://www.cisco.com/c/en/us/training-events/training-certifications/training/learning-credits.html

Tymczasem zachęcamy do udziału w szkoleniach Cisco oraz wykorzystania pozostałych kredytów (CLC) –  do 14.06.2021 oferujemy  dużo gwarantowanych terminów, a w przypadku większych grup wyznaczymy dodatkowe daty.

Aktualny harmonogram kursów: https://csh.com.pl/harmonogram-tygodniowy/

Dołącz do Nas...

i otrzymuj informacje o nowościach, gwarantowanych terminach szkoleń oraz promocjach!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera i informacji handlowych od Centrum Szkoleniowe Hector. Zgoda jest dobrowolna. Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych. Administratorem jest Centrum Szkoleniowe Hector Sp. z o.o.z siedzibą w Warszawie, ul. Gwiaździsta 19. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności.