Od początku września tego roku oferowaliśmy Państwu szkolenia w trzech różnych formach:

  • stacjonarnej (classroom/ILT)
  • zdalnej (on-line/wirtualnej/VILT)
  • flex – połączenie dwóch powyższych form gdzie część osób bierze fizyczny udział w kursie w naszej siedzibie, a pozostali uczestnicy dołączają do szkolenia zdalnie

W związku z tym, że od 17.10.2020 r. nastąpiły zmiany na liście powiatów objętych czerwoną strefą, w której znalazły się między innymi miasta takie jak Warszawa, Kraków, Gdańsk, Gdynia, Poznań, Łódź, Zarząd Centrum Szkoleniowego Hector ponownie podjął decyzję o zawieszeniu do odwołania szkoleń stacjonarnych organizowanych w naszej lokalizacji w Warszawie.

Tym samym już od poniedziałku 19.10.2020 wszystkie zaplanowane szkolenia będą prowadzone w formie zdalnej.

Podjęta przez nas decyzja ma charakter prewencyjny, w celu ochrony zdrowia naszych Klientów i pracowników, które są dla nas sprawą priorytetową.

Dołącz do Nas...

i otrzymuj informacje o nowościach, gwarantowanych terminach szkoleń oraz promocjach!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera i informacji handlowych od Centrum Szkoleniowe Hector. Zgoda jest dobrowolna. Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych. Administratorem jest Centrum Szkoleniowe Hector Sp. z o.o.z siedzibą w Warszawie, ul. Gwiaździsta 19. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności.