Po długim okresie prowadzenia kursów w formie zdalnej, podjęliśmy decyzję, że wraz z początkiem roku szkolnego, wybrane szkolenia i terminy będą prowadzone w formie stacjonarnej w naszej siedzibie w Warszawie.

Jak sprawdzić które to szkolenia i terminy? Są na to dwa sposoby:

STRONA GŁÓWNA

Na stronie głównej csh.com.pl wyświetla się skrócony harmonogram szkoleń na najbliższe dwa tygodnie. Obok poszczególnych dat pojawiają się różne ikonki. Szkolenia prowadzone w formie zdalnej oznaczone są zielonym kwadracikiem z literką „V

Jeśli taki symbol się nie pojawia tzn., że kurs jest prowadzony w formie stacjonarnej.

Przykład: Na poniższym wycinku harmonogramu, szkolenia o akronimach SASAC, DCCOR oraz ENARSI są prowadzone w formie zdalnej. Pozostałe szkolenia odbędą się w formie stacjonarnej.

Pełny harmonogram szkoleń dostępny jest tutaj: https://csh.com.pl/harmonogram-tygodniowy/

OPIS SZKOLENIA

Korzystając z wyszukiwarki na stronie głównej należy odnaleźć interesujące nas szkolenie. Po przejściu na stronę z opisem danego kursu, na górze wyświetlają się wszystkie zaplanowane terminy wybranego szkolenia. Pod kolumną „lokalizacja” jako pierwsze wyświetlają się skróty:

  • ILT (Instructor Led Training) – szkolenie stacjonarne
  • VITL (Virtual Instructor Led Training) – szkolenie prowadzone w formie zdalnej

Przykład: Na poniższym screenie wyświetlają się wszystkie zaplanowane terminy dla szkolenia Implementing and Administering Cisco Solutions v1.0 (CCNA). Trzy pierwsze daty oznaczone są skrótem „ILT” co oznacza, że będą prowadzone w formie stacjonarnej.

 

Zachęcamy do śledzenie harmonogramu szkoleń na bieżąco gdyż w zależności od sytuacji epidemiologicznej w Polsce, zastrzegamy sobie zarówno:

  • możliwość zmiany formy realizacji szkolenia ze stacjonarnego na on-line
  • jak również zmianę formy realizacji szkoleń ze zdalnych na stacjonarne (dotyczy do w szczególności terminów od listopada 2020)

Dołącz do Nas...

i otrzymuj informacje o nowościach, gwarantowanych terminach szkoleń oraz promocjach!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera i informacji handlowych od Centrum Szkoleniowe Hector. Zgoda jest dobrowolna. Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych. Administratorem jest Centrum Szkoleniowe Hector Sp. z o.o.z siedzibą w Warszawie, ul. Gwiaździsta 19. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności.