Zważywszy na zaistniałą sytuacją epidemiczną związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS CoV-2,  Zarząd Centrum Szkoleniowego Hector podjął decyzję o zawieszeniu szkoleń stacjonarnych organizowanych w naszej lokalizacji w Warszawie do odwołania.

Podjęta przez nas decyzja ma charakter prewencyjny, w celu ochrony zdrowia naszych Klientów i pracowników, które są dla nas sprawą priorytetową.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oferujemy możliwość kontynuacji planów szkoleniowych w formie zdalnej – szkolenia te odbywają się w czasie rzeczywistym dzięki czemu słuchacze mogą aktywnie uczestniczyć w zajęciach np. zadając pytania instruktorowi.

Jednocześnie informujemy, że biuro działa bez zakłóceń w formie zdalnej i można się z nami kontaktować jak dotychczas tj. mailowo bądź telefonicznie.

Dołącz do Nas...

i otrzymuj informacje o nowościach, gwarantowanych terminach szkoleń oraz promocjach!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera i informacji handlowych od Centrum Szkoleniowe Hector. Zgoda jest dobrowolna. Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych. Administratorem jest Centrum Szkoleniowe Hector Sp. z o.o.z siedzibą w Warszawie, ul. Gwiaździsta 19. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności.