Drodzy Klienci,

zważywszy na zaistniałą sytuację z rozwojem koronawirusa SARS CoV-2 (wywołującego chorobę o nazwie COVID-19) i mając na względzie wspólne bezpieczeństwo oferujemy możliwość uczestniczenia w szkoleniach w formie zdalnej (tzw. virtual class). Jest to metoda szkoleniowa polegająca na tym, że uczestnik bierze zdalny udział w kursie z dowolnego miejsca na świecie (np. z domu) wykorzystując komputer/tablet z podłączonym mikrofonem oraz łącze internetowe. Szkolenie odbywa się w czasie rzeczywistym dzięki czemu słuchacz może aktywnie uczestniczyć w zajęciach np. zadając pytania instruktorowi.

Ponieważ dalsze zmiany dotyczące rozprzestrzeniania się wirusa nie są jeszcze znane, podjęliśmy również dodatkowe środki ostrożności dla kursów organizowanych w formie stacjonarnej oraz egzaminów. Obejmują one regularne czyszczenie i dezynfekcję powierzchni (stołów, klawiatur itp.) i urządzeń sanitarnych, dobrą wentylację naszych pomieszczeń oraz zapewnienie odpowiednich środków do dezynfekcji rąk.

Jeśli w ciągu ostatnich 14 dni odwiedziłeś jeden z obszarów ryzyka lub miałeś kontakt z podejrzanym lub potwierdzonym przypadkiem choroby COVID-19, prosimy o zachowanie zapobiegające dalszemu rozprzestrzenianiu choroby, łącznie z wstrzymaniem się z uczestnictwa w szkoleniach stacjonarnych organizowanych w ośrodku Centrum Szkoleniowego Hector.

Przypominamy również, że na stronie Głównego Inspektoratu Sanitarnego, znajdują się aktualne informacje odnośnie wirusa oraz podstawowe zasady zapobiegawcze, które w istotny sposób mogą wpłynąć na ograniczenie ryzyka zakażenia: https://gis.gov.pl 

Dziękujemy za zrozumienie i wsparcie. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące planowanego kursu – dowiedz się więcej wysyłając wiadomość e-mail na adres school@csh.com.pl lub telefonicznie pod numerem (22) 639 25 04.

Dołącz do Nas...

i otrzymuj informacje o nowościach, gwarantowanych terminach szkoleń oraz promocjach!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera i informacji handlowych od Centrum Szkoleniowe Hector. Zgoda jest dobrowolna. Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych. Administratorem jest Centrum Szkoleniowe Hector Sp. z o.o.z siedzibą w Warszawie, ul. Gwiaździsta 19. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności.