ZAREZERWUJ SOBIE CZAS I PRZESTRZEŃ

Znajdź sobie miejsce w którym będzie ci wygodnie i w którym nikt nie będzie Ci przeszkadzał. Pamiętaj, że szkolenie będzie trwało kilka godzin więc dobrze gdybyś miał(-a) odpowiednie podparcie dla kręgosłupa oraz rąk (wybierz raczej stolik z krzesłem niż łóżko z poduchami 😉) oraz trochę miejsca do robienia notatek lub postawienia napoju/przekąsek.

Jeśli uczysz się z domu, a nie mieszkasz sam(-a), poinformuj swoich domowników/współlokatorów, że w tym czasie będziesz zajęty(-a) i poproś ich, aby Ci nie przeszkadzali. Przekaż również swoim współpracownikom, że w tym czasie odbywasz szkolenie i nie będziesz mógł (mogła) sprawnie odpisywać na wiadomości lub odbierać telefonów.

Ustaw w swojej poczcie e-mail autoodpowiedź, że jesteś poza biurem. Stwórz harmonogram kursu i zablokuj te godziny w swoim kalendarzu pracy, aby zminimalizować ryzyko podwójnych rezerwacji.

SPRAWDŹ SPRZĘT

Sprawdź czy są jakieś wymagania techniczne, co do sprzętu wykorzystywanego podczas szkolenia. My korzystamy z platformy Cisco WebEx więc do udziału w kursie potrzebny Ci będzie komputer z podłączeniem do Internetu. Warto zaopatrzyć się w drugi monitor lub dodatkowy sprzęt (np. tablet), gdyż książki z których korzystamy są w formie elektronicznej, a to ułatwi jednoczesne ich wyświetlanie oraz wykonywanie ćwiczeń laboratoryjnych. Podczas szkolenia zalecamy używanie zestawu słuchawek z mikrofonem – pozwoli to bardziej Ci się skupić na kursie oraz zminimalizuje docieranie dodatkowych dźwięków z Twojego otoczenia.

Więcej informacji o wymaganiach sprzętowych znajdziesz TUTAJ

WYŁĄCZ WSZYSTKIE ROZPRASZACZE

Na czas trwania szkolenia wyłącz wszystkie urządzenia/aplikacje, które mogłyby Cię rozproszyć. Tam gdzie to możliwe ustaw sobie status „zajęty” lub „nie przeszkadzać”. Jeśli nie musisz korzystać z VPN to go rozłącz.

AKTYWNIE WYKORZYSTUJ PRZERWY

Staraj  się aktywnie wykorzystać przerwy w szkoleniu. Wstań od swojego miejsca pracy, jeśli masz taką możliwość to się przewietrz. To również dobry czas na to, aby uzupełnić poziom energii i się posilić.

BIERZ AKTYWNY UDZIAŁ W KURSIE

Szkolenie realizowane w formie online są prowadzone w czasie rzeczywistym więc zawsze masz możliwość zadawania pytań oraz brania udziału w dyskusji. Instruktor na początku kursu ustali ze swoimi słuchaczami, jak mogą zasygnalizować chęć zadania pytania. Najczęściej odbywa się to poprzez kliknięcie w ikonkę „rączki”, a instruktor udziela wtedy głosu kursantowi.

Dołącz do Nas...

i otrzymuj informacje o nowościach, gwarantowanych terminach szkoleń oraz promocjach!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera i informacji handlowych od Centrum Szkoleniowe Hector. Zgoda jest dobrowolna. Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych. Administratorem jest Centrum Szkoleniowe Hector Sp. z o.o.z siedzibą w Warszawie, ul. Gwiaździsta 19. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności.