Już w lutym, Centrum Szkoleniowe Hector połączy się ze swoim strategicznym partnerem – Fast Lane Poland. Obie firmy będą działać pod wspólnym szyldem tj. Hector Fast Lane Poland.

Ufamy, że w naszym przypadku zadziała efekt synergii, gdzie 1 + 1 = 3, co przełoży się na lepszą współpracę z naszymi Klientami.

Jakie będą główne korzyści z połącznie obu spółek?

  • poszerzenie oferty szkoleń Cisco o zaawansowane kursy z programu Cisco Learning Services (CLS) (wcześniej znane jako Cisco High-Touch Delivery Learning Services (HTDLS) i Advanced Services Education (ASE))
  • bezpośrednio dostęp do polskojęzycznych szkoleń producentów takich jak: VMware, Amazon Web Services (AWS), Google, Aruba, Palo Alto, Microsoft
  • dostęp do szerokiego portfolio szkoleń innych producentów takich jak: NetApp, RedHat, Citrix  itp.
  • możliwość realizacji szkoleń w innych językach i strefach czasowych
  • szybsza i łatwiejsza obsługa kompleksowych zapytań – dostaniesz od jednej firmy ofertę cenową na cały asortyment wybranych przez Ciebie kursów!
  • …. i wiele innych, które na pewno docenisz zostając z Nami!

 

Jeśli interesują Cię aspekty prawne połącznie obu firm, TUTAJ znajdziesz więcej informacji.

Dołącz do Nas...

i otrzymuj informacje o nowościach, gwarantowanych terminach szkoleń oraz promocjach!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera i informacji handlowych od Centrum Szkoleniowe Hector. Zgoda jest dobrowolna. Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych. Administratorem jest Centrum Szkoleniowe Hector Sp. z o.o.z siedzibą w Warszawie, ul. Gwiaździsta 19. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności.