Virtual / VITL (Virtual Instructor Led Training) – metoda szkoleniowa polegająca na tym, że uczestnik bierze udział w kursie z dowolnego miejsca na świecie wykorzystując komputer/tablet z podłączonym mikrofonem oraz łącze internetowe. Szkolenie odbywa się w czasie rzeczywistym, a prowadzący/inni uczestnicy znajdują się w sali wykładowej ośrodka szkoleniowego dzięki czemu słuchacz może aktywnie uczestniczyć w zajęciach np. zadając pytania instruktorowi. Organizator zapewnia stosownie wyposażoną salę: stanowiska do pracy wyposażone w komputery i monitory oraz skonfigurowane środowisko sprzętowe do ćwiczeń laboratoryjnych.

Günstiges Potenzmittel rezeptfrei in der online Apotheke https://erektionsmittel-apotheke.com kaufen. Gegen Impotenz helfen Mittel wie Sildenafil – so heißt der Wirkstoff der wohl bekanntesten Potenzpille

Classroom / ILT (Instructor Led Training) – inaczej szkolenie stacjonarne. Metoda szkoleniowa polegająca na tym, że uczestnik aktywnie bierze udział w kursie organizowanym w siedzibie ośrodka szkoleniowego (lub innym wyznaczonym miejscu jak siedziba firmy, wynajęta sala szkoleniowa etc.) Organizator zapewnia stosownie wyposażoną salę: stanowiska do pracy wyposażone w komputery i monitory oraz skonfigurowane środowisko sprzętowe do ćwiczeń laboratoryjnych.