Virtual / VITL (Virtual Instructor Led Training, inaczej szkolenie zdalne) – metoda szkoleniowa polegająca na tym, że uczestnik bierze udział w kursie z dowolnego miejsca na świecie wykorzystując komputer/tablet z podłączonym mikrofonem oraz łącze internetowe. Szkolenie odbywa się w czasie rzeczywistym, a słuchacz może aktywnie uczestniczyć w zajęciach np. zadając pytania instruktorowi.

Classroom / ILT (Instructor Led Training, inaczej szkolenie stacjonarne) – metoda szkoleniowa polegająca na tym, że uczestnik aktywnie bierze udział w kursie organizowanym w siedzibie ośrodka szkoleniowego (lub innym wyznaczonym miejscu jak siedziba firmy, wynajęta sala szkoleniowa etc.) Organizator zapewnia stosownie wyposażoną salę: stanowiska do pracy wyposażone w komputery i monitory oraz skonfigurowane środowisko sprzętowe do ćwiczeń laboratoryjnych.

Flex/ FLEX – jest to kombinacja szkolenia zdalnego oraz stacjonarnego. W praktyce oznacza to, że część uczestników bierze udział w kursie organizowanym w siedzibie ośrodka szkoleniowego (lub innym wyznaczonym miejscu jak siedziba firmy, wynajęta sala szkoleniowa etc.) natomiast pozostałe osoby dołączają do kursu zdalnie.

 

Dołącz do Nas...

i otrzymuj informacje o nowościach, gwarantowanych terminach szkoleń oraz promocjach!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera i informacji handlowych od Centrum Szkoleniowe Hector. Zgoda jest dobrowolna. Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych. Administratorem jest Centrum Szkoleniowe Hector Sp. z o.o.z siedzibą w Warszawie, ul. Gwiaździsta 19. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności.