Cisco Learning Credits Program (CLC)

Zapłać kredytami Cisco

„Cisco Learning Credits Program” oferuje Klientom możliwość zamawiania autoryzowanych szkoleń Cisco w postaci kredytu, z możliwością późniejszego zdefiniowania konkretnych szkoleń i ich terminów. Dodatkową korzyścią wynikającą z tego programu dla Klienta jest zredukowanie czasu, wysiłku i nakładów w celu generowania dodatkowego zamówienia na szkolenia poprzez możliwość zamówienia szkoleń w tym samym czasie co sprzęt i inne usługi towarzyszące danemu wdrożeniu.

Kredyty Szkoleniowe (LC) sprzedawane są w pakietach po 10, 100, 500 i 1500 tokenów szkoleniowych określanych w terminologii Cisco jako „prepaid training credit”. Wartość pojedynczego tokena to równowartość 100 USD, a jego ważność to 1 rok od zamówienia. LC posiadają niezależny „part numer”, publikowane są w cenniku Cisco i prócz możliwości zamówienia ich wraz ze sprzętem, oprogramowaniem i usługami serwisowymi mogą być zamawiane niezależnie.

LC mogą być zamawiane jedynie przez Partnerów Cisco (do odsprzedaży lub na użytek własny), a wykorzystane mogą być tylko w autoryzowanych ośrodkach szkoleniowych Cisco partycypujących w tym programie. Klient zamawia LC od Cisco lub resellera Cisco, a następnie kontaktuje się z wybranym autoryzowanym ośrodkiem szkoleniowym Cisco w celu uzgodnienia ceny i zamówienia szkolenia. Proces zarządzania LC odbywa się za pomocą „Learning Credit Management Tool” (narzędzia dostępnego na stronach Cisco). Bilans zgromadzonych ilości kredytów jest poufny i tylko Klient ma możliwość dysponowania nim.

CSH działając jako Cisco Learning Partner od 1998 roku oferuje Państwu możliwość wykorzystania LC w naszym ośrodku.

Więcej szczegółów o programie dostępnych na stronie Cisco www.cisco.com/go/learningcredits

Dołącz do Nas...

i otrzymuj informacje o nowościach, gwarantowanych terminach szkoleń oraz promocjach!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera i informacji handlowych od Centrum Szkoleniowe Hector. Zgoda jest dobrowolna. Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych. Administratorem jest Centrum Szkoleniowe Hector Sp. z o.o.z siedzibą w Warszawie, ul. Gwiaździsta 19. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności.