Centrum Szkoleniowe Hector

Autoryzowany ośrodek szkoleniowy Cisco

CSH oferuje obecnie najszerszy dostęp do autoryzowanych kursów Cisco na terenie Polski. Strategia, którą przyjęliśmy to kompleksowość oferty, dlatego współpracujemy również z centrum egzaminacyjnym Pearson VUE, dzięki czemu nasi kursanci mogą zdawać egzaminy i osiągać poszczególne stopnie certyfikacji.

Niezmienny jest cel CSH – stworzenie ośrodka szkoleniowego na miarę dzisiejszych wymagań specjalistów. Stąd rozwój oferty i nowe inicjatywy. Staramy się sprostać Państwa oczekiwaniom i zapewnić dostęp do dowolnych kursów Cisco.

CSH posiada szczególnie silną pozycję na rynku szkoleń jako autoryzowane centrum edukacyjne Cisco Systems. Szkolenia prowadzone są przez 10 certyfikowanych instruktorów CCSI (Certified Cisco Systems Instructor), legitymujących się wieloletnim doświadczeniem. CSH, jako jedyne w Polsce CLPS (Cisco Learning Partner Specialized), może poszczycić się następującymi specjalizacjami edukacyjnymi Cisco : Security Architecture Specialization oraz Data Center Architecture Specializations. Oznacza to, że posiadamy pełną ofertę szkoleń z danej dziedziny oraz że nasi instruktorzy przeszli przez dodatkowa weryfikację wiedzy z danego zakresu .

Firma obsługuje ponad 1000 Klientów na terenie całego kraju (z naszych usług korzystają: Cisco, Partnerzy Cisco w Polsce i Europie oraz ich Klienci, banki i instytucje finansowe, administracja państwowa, operatorzy telekomunikacyjni, służby mundurowe).

Zobacz czym się wyróżniamy…

Zapewniamy doskonałe warunki szkoleniowe

Dołącz do Nas...

i otrzymuj informacje o nowościach, gwarantowanych terminach szkoleń oraz promocjach!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera i informacji handlowych od Centrum Szkoleniowe Hector. Zgoda jest dobrowolna. Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych. Administratorem jest Centrum Szkoleniowe Hector Sp. z o.o.z siedzibą w Warszawie, ul. Gwiaździsta 19. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności.